Poddanie się zabiegowi makijażu permanentnego pozwala nam nie tylko oszczędzić, ale także zapewnia dużo komfortu. Dzięki niemu będziemy mogły się cieszyć doskonałym wyglądem o każdej porze dnia i nocy. Dobrze wykonany makijaż permanentny podkreśla naszą urodę i pozwala zakamuflować wszelkie niedoskonałości. Najczęściej stosuje się go do zaznaczenia obrysu oraz nasycenia kolorem ust, brwi oraz powiek oczu (zarówno górne, jak i dolne kreski).

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu do przestrzeni międzykomórkowej naskórka naturalnych, nietoksycznych i nie powodujących alergii pigmentów. W zależności od metody jego wykonania oraz indywidualnych cech klientki, trwałość zabiegu wynosi ok. 2 lat. W międzyczasie, gdy barwnik zacznie nieco blednąć, można zawsze wykonać zabieg odświeżający.

Makijaż permanentny brwi

Najczęściej stosowanymi metodami wykonania makijażu permanentnego brwi jest metoda piórkowa (microblading) lub metoda cieniowania (ombre). Wybór tej właściwej zależy od tego, jakiego efektu końcowego oczekujemy. Pierwsza z tych metod polega na dorysowaniu jedynie pojedynczych włosków i najlepiej się sprawdza w przypadku gęstych, ale nieregularnych brwi. Druga to całkowite pokrycie skóry wybranym kolorem o różnym stopniu nasycenia.

Makijaż permanentny ust

Dzięki makijażowi permanenentnemu ust, stają się one wyraźniejsze, mają bardziej regularny kształt i uzyskuje się wrażenie, że są bardziej „pełne”. Efektem takiego zabiegu jest wrażenie, że jesteśmy zawsze delikatnie umalowane.

Makijaż permanentny powiek oczu

Makijaż permanentny powiek oczu polega na „dorysowaniu” dolnych i górnych kresek. Ten zabieg sprawia, że nie ma już potrzeby rysowania na powiekach równych kresek eyelinerem lub kredką do oczu, co dla wielu kobiet stanowi bardzo duży problem. Wykonane tą metodą kreski mogą przebiegać przy nasadzie rzęs dając efekt ich zagęszczenia, lub zastępować kredkę mocniej zaznaczając powiekę i podkreślając kształt oczu.

 

 

 

Makijaż permanentny
Salon Urody Irys

+48 784 972 690

Salon Urody Irys

Salon Urody Irys_Logo
07 września 2016

t: +48 784 972 690

 

e: salonirys@wp.pl

Salon Urody Irys

ul. Piotrkowska 267/15

90-457 Łódź

Created with Webwave CMS

ZAPRASZAMY DO SALONU

Created with Webwave CMS

Copyrigth 2016 by Salon Urody Irys

Salon Urody Irys

Salon Urody Irys_Logo