Masaż bańką chińską jest jedną z najskuteczniejszych metod pozbycia się cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zaletą baniek chińskich jest możliwość dotarcia podczas masażu do rejonów ciała objętych cellulitem.

 

Masaż wykonywany jest za pomocą silikonowych lub gumowych baniek dostosowanych wielkością do masowanej powierzchni ciała. Przystawienie bańki chińskiej powoduje wciągnięcie tkanki skórnej i podskórnej do wnętrza bańki, prowadząc do pojawienia się silnego przekrwienia oraz zmiany koloru skóry, pozytywnie wpływając na jej elastyczność.

 

Masaż polega na wykonywaniu delikatnych ruchów podłużnych lub okrężnych w kierunku węzłów chłonnych. Dzięki temu intensywnie pobudzamy krążenie krwi i limfy oraz pozbywamy się szkodliwych produktów przemiany materii, toksyn zalegających w ciele i tworzących się na skórze nierówności w postaci „skórki pomarańczowej”. Zabiegiem tym możemy modelować sylwetkę, ponieważ masaż wpływa w bardzo dużym stopniu na redukcję tkanki tłuszczowej w obszarach poddawanych zabiegom poprzez przyspieszenie przemiany materii. Dodatkowym atutem jest jeszcze relaksujące działanie na całe ciało.

 

Efekty działania masażu bańką chińską można zauważyć już po kilku zabiegach. Skóra nabiera zdrowego kolorytu, staje się bardziej jędrna, mocna i gładka w dotyku, a nierówności ulegają stopniowej i zauważalnej redukcji. Podczas zabiegów w miejscach poddawanych masażowi mogą pojawić się drobne wybroczyny i siniaki, które na ogół znikają w przeciągu kilku dni. Objaw ten nie jest przeciwwskazaniem do wykonywania dalszych zabiegów.

 

Dla uzyskania oczekiwanych efektów zaleca się wykonywanie masażu w seriach (10-12 zabiegów) z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni.  Profilaktycznie można go wykonywać przynajmniej 1 raz w tygodniu.

 

Zabieg rozpoczyna się od masażu przygotowującego daną partię ciała do masażu bańką chińską.

Następnie rozpoczyna się właściwa część zabiegu, czyli masaż bańką chińską.

 

 

Masaż banką chińską – uda lub pośladki

Masaż banką chińską – uda i pośladki

Masaż banką chińską – uda, podudzia i pośladki

 

 

Masaż Bańką Chińską
Salon Urody Irys

+48 784 972 690

Salon Urody Irys

Salon Urody Irys_Logo
07 września 2016

t: +48 784 972 690

 

e: salonirys@wp.pl

Salon Urody Irys

ul. Piotrkowska 267/15

90-457 Łódź

Created with Webwave CMS

ZAPRASZAMY DO SALONU

Created with Webwave CMS

Copyrigth 2016 by Salon Urody Irys

Salon Urody Irys

Salon Urody Irys_Logo